На дзвінки відповідаємо тільки в робочій час!     ГРАФІК РОБОТИ:  ПН - ПТ з 8:30 до 19:00СБ - НД з 10:00 до 18:00.    | Через перебої зі світлом та доступом в інтернет час обробки замовлень може бути збільшеним.

Повернення товару

Якщо ви бажаєте повернути товар ви повинні повідомити нас про це будь-яким зручним для вас способом за контактами, вказаними на сайті. Або заповнити форму заявки повернення. Посилання на форму подання заявки на повернення знаходиться у підвалі сайту. Також ви повинні вказати одну з двох причин повернення:

  • товар вам просто не підійшов за будь-якими параметрами. У такому разі повернення можливе протягом 14 днів з моменту його отримання на відділенні перевізника, за винятком дня отримання посилки, Підставою для повернення є - Стаття 9 Закону України "Про захист прав споживачів". Права споживача на придбання товару належної якості.
  • товар має суттєві недоліки. У такому разі повернення можливе протягом усього гарантійного терміну, який зазначений в описі товару на нашому сайті та в гарантійному талоні виробника. У такому разі основою повернення товару є Стаття 8 Закону України Про захист прав споживачів. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості.

Клієнту також необхідно буде погодити з адміністрацією сайту адресу доставки, куди буде повернуто товар. Після відправки необхідно надати адміністрації сайту номер посилки, по якій відправлено товар, який повертається. У разі оформлення повернення за статтею 9 Закону України "Про захист прав споживачів", доставку на склад магазину оплачує покупець. У разі оформлення повернення за статтею 8 Закону України "Про захист прав споживачів", доставку на склад магазину оплачує магазин.

За погодженням з клієнтом можливе повернення коштів за придбаний товар, або обмін на інший товар. Обмін можливий товар з рівною ціною, або більш дорогий з доплатою.

Повернення коштів покупцю буде здійснено протягом 7 днів з моменту отримання повернення товару. Повернення коштів буде здійснено на банківську картку покупця для фізичних осіб або розрахунковий рахунок для юридичних осіб.