На дзвінки відповідаємо тільки в робочій час!     ГРАФІК РОБОТИ:  ПН - ПТ з 8:30 до 19:00СБ - НД з 10:00 до 18:00.    | Через перебої зі світлом та доступом в інтернет час обробки замовлень може бути збільшеним.

Про магазин SnipSnop

Якщо ви маєте сад, город, дачу, тримаєте сільгосп-тварин, то магазин SnipSnop створений саме для Вас. Всі необхідні Вам товари є на нашому сайті та асортимент постійно поповнюється.

Наша відмінність саме в тому що ми не продаємо “все підряд” а маємо чітку спеціалізацію, тому наші менеджери дійсно є експертами по товарах представлений на сайті.

Для вашої зручності ми почали розвивати Youtube канал, посилання на нього ви можете знайти в підвалі сайта.

При підборі товарів представлених в асортименті магазину перевага надається насамперед вітчизняним виробникам. Ми працюємо безпосередньо з виробниками продукції, минаючи посередників, і тому можемо запропонувати нашим покупцям найвигідніші ціни, якісну технічну консультацію та післяпродажну підтримку.

Замовлення на сайті обробляється в робочій час згідно графіку роботи магазину протягом години з моменту оформлення. Як тільки замовлення почне оброблятися ви отримаєте сповіщення про те і це означає що згодом треба очікувати дзвінок менеджера для підтвердження замовлення по телефону.

Також замовлення можна зробити по телефону або через месенджери, доступ до яких є через кнопку зв'язку на всіх сторінках сайту. ВІдправка замовлень здійснюється протягом доби з моменту підтвердження замовлення по телефону. Про передачу замовлення на відправку ви отримати сповіщення.

Дякуємо що обрали нас. З повагою “Інтернет-магазин SnipSnop. Сучасні товари для домогосподарств.”.